تحقیق درباره حسابرسي اعمال

تحقیق درباره حسابرسي اعمال

قبل از خرید حتما توضیحات را کامل مطالعه نمایید

صفحه اصلی
راهنما
محصولات
لیست فروشگاه ها
درباره ما
قوانین
نقشه سایت
تماس با ما

تحقیق درباره حسابرسي اعمال

10000 قیمت
تحقیق درباره حسابرسي اعمال

تحقیق درباره حسابرسي اعمال

تحقیق درباره حسابرسي اعمال

↓↓ لینک دانلود و خرید پایین توضیحات ↓↓

فرمت فایل: word 

 (قابل ویرایش و آماده پرینت)

تعداد صفحات:14

 

 

قسمتی از متن فایل دانلودی:

حسابرسي اعمال

- حسابرسي اعمال، نشانه ي عدل الهي است
- چگونگي حسابرسي بندگان
- دانش بشري و ضبط و ثبت اعمال
- حسابگري دقيق
- حسابگر و حسابرس واقعي خداوند است
- خداوند با صفت رحمت، بندگان مؤمن را  حسابرسي مي كند
- حوض (كوثر)
- پل صراط

حسابرسي اعمال بندگان، نشانه ي عدل الهي است
خداوند دارنده ي صفات كمال، همچون عدالت و حكمت است و به هيچ كدام از مخلوقاتش ستم نمي كند و حكيم است و هر چيز را در جايگاه واقعي خود مي نهد.
از نشانه هاي عدالت و حكمتش اين است كه بين نيكوكار و بد كاران، مؤمن و كافر و عمل زشت و زيبا تفاوت قايل است؛ چون مساوي دانستن اينگونه موارد، نمايانگر اوج ستم و جهالت فرد مي باشد خداوند، پيامبرانش را با دلايل روشن فرستاد و با آنها كتاب و ميزان نازل فرمود تا عدالت و دادگري را برپا دارند. گروهي به راه خدا رهنمون گشت و گروهي از هدايت الهي سرپيچي نموده و به بيراهه افتادند و به طور كلي از عقيده و فكر صحيح و عبادت و اعمال نيكو فاصله گرفتند. و كساني كه راه هدايت را برگزيدند و با مشكلاتي چون: جهاد، فداكاري، مبارزه با نفس، نبرد و دشمني با باطل پرستان، زشتيها و گناهان روبه رو گشتند و اين مبارزه را تا آخرين لحظات زندگيشان ادامه دادند. آيا مي توان تصور نمود كه اين چنين افراد بزرگوار و نيكوكاري با انسانهاي پست فطرت، گناهكار و جنايتكاراني كه در لجنزار فساد و شهوت راني و تباهيها غرقند و آگاهانه تاريكيها را بر روشنايي و گمراهي را بر هدايت ترجيح داده اند، همطراز و برابر باشند؟! هر دو گروه، نيكوكار و بد كاره، زندگي را به پايان مي برند. گروهي در راه اعتلاي گفته پروردگار و بر افراشتن پرچم حق و پاكسازي زمين از شر و فساد، جان بر كفانه به جهاد و مبارزه برخاستند و گروهي در مسير دنياپرستي، شهوت راني، همراهي با شيطان و حركت در جهت خواسته هاي نفساني و حيواني تلاش و كوشش نمودند. با اين وصف آيا يكسان شمردن سرنوشت تمامي اينها با همديگر، به دور از حكمت و عدالت الهي نمي باشد؟ عقل سالم چنين چيزي را نمي پذيرد چه برسد به خداوند كه حكيم و عادل مطلق است.
يكسان شمردن هر دو گروه، حكمي است ستمگرانه. خداوند در سوره ي جاثيه مي فرمايد:
"آيا كساني كه مرتكب گناهان و بديها مي شوند، گمان مي برند كه ما آنان را همچون كساني به شمار مي آوريم كه ايمان مي آورند و كارهاي ناپسنديده و خوب انجام مي دهند، و حيات و ممات و دنيا و آخرتشان يكسان مي باشد؟ چه بد قضاوت و داوري مي كنند!! خداوند آسمانها و زمين را به حق آفريده است، تا هر كسي در برابر كارهايي كه انجام مي دهد سزا و جزا داده مي شود و به انسانها هيچگونه ستمي نگردد"

و...


خرید

پرداخت آنلاین
درصورت نداشتن ایمیل از ایمیل زیر استفاده کنید

zeefile.ir@gmail.com

mouse corsair

بازار اجتماعی باسلام

25,000 تومان تخفیف خرید اول

ثبت نام رایگان